VITAJTE NA NAŠOM WEBE

VITAJTE


Sme nový slovenský klan a fungujeme od 6.3 2009

Hrávame Battlefield 2 (1.0 alebo 1.41) cez HAMACHI (ale aj EA Ranked Servery)
Stále hľadáme nových členov , ak sa chceš stať členom =SVK=klanu napíš nám na Forum

 

# NICK CLASS STAV
1 COMANDER_SVK sniper admin
2

BruShEr (FlLlP_SVK)

support moderátor
3 ZER0_SVK medic veterán
4 LUXAS_SVK special  vojak
5 BRANCO_SVK antitank  vojak
6 J0JK0_SVK support  vojak
7 KIKO_SVK assault  vojak
8 TOMO_SVK n/a  vojak

 

 

  

 Naše nové fórum

 https://mgs.oforum.sk/index.php

 

 

     Stránka je pravidelne aktualizovaná.      


Naša ďaľšia stránka

 

     Heslo na Chat: SVK

!!! HLADAME NOVYCH CLENOV !!!

=BF2=FORUM

SM?

COMANDER_SVK | 04.08.2009

dnes si idem kupit PC tak zacneme hravat:D....cez hamachi:D

sprava

COMANDER_SVK | 15.07.2009

Dnes sa stretneme na nasom serveri a dame si trening bude to asik o 15:00-16:30 do kolko nas to bude bavit:D:D:D:D.....tak pridte...mame UnlockGun tak super:D

sprava

COMANDER_SVK | 15.07.2009

prosim vsetkych clenov aby si poriadili SKYPE UCET!!!

sprava

COMANDER_SVK | 14.07.2009

a andrej ja zavolam potom tych Cechov ich je taaak vela ze nam nebude stacit ani 4x 64slots serverD:D::D:D....ale aspon bude srandaaaa:D:D:D:D:D:D:D......jak vcera na mashurt:D:D:D:D....

Záznamy: 25 - 28 zo 30
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

   Naša Hamachi Sieť   

      *NOVÁ*

     HAMACHI BF2 SIEŤ

Názov siete: =[SVK/CZ]=
      Heslo siete: bf2

 

Ak na nás máte otázky

napíšte mi na

našu sieť kde mám nick

FlLlP_SVK.

 

Budem sa snažiť na ne

odpovedať čo najrýchlejšie.

Network is online